بیوگرافی

شهره سلطانی؛ بازیگر مشهور ایرانی

بیوگرافی شهره سلطانی از بازیگری تا نوازندگی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

شهره سلطانی یکی از بازیگران موفق تلویزیون و سینمای ایران است. او در رشته موسیقی از دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی تحصیل کرد. یکی از افرادی است که به صورت جدی رژیم گیاهخواری را دنبال می کند و برای سلامت خود لازم می داند. البته ایشان در هنر آشپزی نیز بسیار بی نظیر است. در ادامه مطالب بهتر است با مجله بت کلونی همراه باشید تا با ناگفته های زندگی شهره سلطانی بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

شهره سلطانی از هجده سالگی کار خود را در عرصه تئاتر شروع کرد. در سال 1372 برای بازی در فیلم عبور از تله به کارگردانی غلامرضا رمضانی انتخاب شد. ایشان بدین صورت توانست برای اولین بازی جلوی دوربین برود. در همان سال نیز او توانست در سریال روزی روزگاری ایفای نقش کند. ایشان در این مجموعه افتخار این را داشت که در کنار هنرمندانی چون محمود پاک نیت، ژاله علو و خسرو شکیبایی بازی نماید و با بازی خود به شهرت برسد.

خوانندگی

شهره در کنار بازیگری به موسیقی نیز علاقه مند بود. ایشان در این زمینه نیز تحصیل کرده است. سازهای سنتور و پیانو را به صورت حرفه ای دنبال کرد. او آواز خواندن سنتی را زیر نظر استاد خود هنگامه اخوان آموخت. در سال های گذشته بیشتر موسیقی سنتی را دوست داشت، اما در حال حاضر طرفدار موسیقی پاپ است. البته ایشان به عنوان نوازنده نیز همکاری می کند.

شهره سلطانی
بیوگرافی شهره سلطانی

زندگی خصوصی

شهره در چهل و دو سالگی تصمیم به ازدواج با یکی از کارگردانان مشهور تلویزیون آقای بهروز پناهنده شد. این دو در سریال ها و فیلم ها با یکدیگر همکاری داشتند. بعد از مدتها به یکدیگر علاقه مند شدند و به صورت رسمی با یکدیگر ازدواج کردند.

آشپزی

ایشان بهترین دستپخت را در آشپزی دارد. همیشه همه دوستان و خانواده از دستپخت او تعریف و تمجید می کنند. همیشه سعی می کند که غذاهای تکرای درست نکند و بیشتر تنوع طلب است. خانواده گیاهان را بسیار دوست دارد و بیشتر رژیم گیاهخواری دارد. گوشت به هیچ وجه استفاده نمی کند. همیشه سعی کرده است که از گوشت فاصله بگیرد. به جز مواردی که پزشک به ایشان توصیه می کند و به صورت اجبار از آن استفاده می نماید. البته ایشان همیشه در رژیم غذایی خود قارچ را جایگزین گوشت کرده است. بدین صورت می تواند پروتئین گوشتی را بدست آورد.

اسب سواری

به دلیل علاقه ای که به حیوانات دارد و آن ها را دوست دارد. به هیچ وجه اسب سواری نمی کند. زیرا همیشه نگران لگام به اسب ها است و این را باعث آزار و اذیت آنان می داند. بیشتر دوست دارد اسبها را تماشا کند و از دیدن آنها لذت ببرد.

کافه

شهره سلطانی در کنار بازیگری تصمیم گرفت که کافه ای راه اندازی کند و با همکاری خواهرزاده خود آن را مدیریت نماید. بیشتر دوست دارد در این کافه به فعالیت های فرهنگی نیز بپردازد.

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا