بیوگرافی

معروف ترین مدل دختر جوان ایرانی

جوان ترین مدل دختر جوان ایرانی کیست؟

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

معروف ترین مدل دختر جوان ایرانی کیست؟ در اینستاگرام دختران مدل و بلاگر های زیادی فعالیت می کنند. مدل های که از لحاظ اندام و چهره زیبا بسیار مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفتند. خانم طلا گلزار و دنیا جهان بخت، در سال دو هزار رو و بیست زیباترین و جذاب ترین مدل ها شناخته شدند. دختران جوان زیادی به تازگی به عنوان مدل در اینستاگرام فعالیت می کنند. از بین این دختران جوان و زیبا حال کدام مدل جوانترین و زیباتربین مدل است. با ما در این مقاله مجله بت کلونی همراه باشید.

معروف ترین مدل دختر جوان ایرانی
معروف ترین مدل دختر جوان ایرانی

جوان ترین مدل ایرانی

به نظر می آید که جوان ترین و زیباترین مدل ایرانی خانم ترلان پروانه با بیست و چهار سن زیباترین و جوان ترین مدل ایرانی است. ترلان بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. خانم پروانه از کودکی فعالیت هنری خود را در سینما و تلویزیون شروع کرد. و در سریال های تلویزیونی زیادی به ایفای نقش پرداخت. در تمام فیلم های سینمایی یکی از زیباترین بازیگران و مدل ایرانی است. خانم ترلان زیباترین چشم را دارد که با کیرایی خاصی که دارد در تمامی دوران بازیگری چه آن زمان که کودک بود چه حال که جوانی زیبا شده است می درخشد.

دانلود فیلم سینمایی بتاز ride on 2023 با لینک مستقیم

بیوگرافی ترلان پروانه

ترلان پروانه متولد هجدهم تیر هزار و سیصد و هفتاد و هفت در شیراز است. بازیگر سینما و تلویزیون ایران می باشد. ترلان فعالیت هنری خود را در تبلیغات شامپو شروع کرد و در حال حاضر یکی از بازیگران به نام سینما می باشد. ترلان در کنار بازیگری رقص باله را نیز انجام می دهد و بسیار در هنر رقص تواناست. پدر خانم پروانه مهندس و مادرش خانه دار است. خانم ترلان پروانه یک برادر کوچ کتر از خودش به نام عرفان نیز دارد. خانم پروانه لیسانس گرافیک دارد.

حاشیه ازدواج ترلان پروانه

ترلان پروانه حواشی ازدواج زیادی در فضای مجازی دارد. خانم پروانه عکس های را که با هوادارانش دارد  شبهه ای برای ازدواج این بازیگر به وجود آورده است. حواشی ازدواج ترلان با ارسلان قاسمی در اینستاگرام بسیار باز تاب زیادی پیدا کرد. خانم پروانه همه این حاشیه ها  را تکذیب کرد. ترلان تاکنون ازدواج نکرده است.

فیلم و سریال ترلان پروانه

خانم پروانه در فیلم های سینمایی آهوی پیشونی سفید، زن بدلی، شیفت شب، گشت ارشاد 2، فراری، نصف مال من نصف مال تو، به خاطرپونه به ایفای نقش پرداخت. ترلان در سریال های تلویزیونی بچه های پایش، جایزه بزرگ وخوش غیرت، گذر از رنج ها، پیله های پرواز، تا ثریا، کوبار نیز بازی خوبی داشت. خانم پروانه در نمایش خانگی سیاوش و نفوذ نیز خوب درخشید.

اینستاگرام ترلان پروانه

ترلان بازیکر محبوب ایرانی در اینستاگرام فعالیت دارد. خانم پروانه در اینستاگرام عکس ها و فیلم های را از خودش منتشر می کند. ترلان در طول فعالیتش در اینستاگرام توانست فالوورهای زیادی را به دست آورد. تمام پست های خانم پروانه در اینستاگرام لایک زیادی می خورند. بعضی از هواداران ترلان برایش کامنت نیز می گذارند. نام این دختر جذاب را در برنامه های مجازی می توانید جست و جو کنید.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا