بیوگرافی

بیوگرافی کاظم سیاحی؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

جوایز و افتخارات کاظم سیاحی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

در این مطلب حواشی، شایعات و بیوگرافی کاظم سیاحی را می خوانید. کاظم سیاحی بازیگر، عروسک گردان و صدا پیشه نیز ایران است. آقای سیاحی صدا پیشه شکرستان، شهر موش ها، کلاه قرمزی، قصه های جزیره که در این کارهای نمایش بسیار موفق بود. کاظم با بازیگری خوب خود در سریال نمایش خانگی کرگردن، جزیره و میدان سرخ بسیار در نظر مخاطبان  تلویزیونی قرار گرفت. و با بازی خوب خود در لیسانس ها به شهرت رسید. آقای سیاحی کارگردان تئاتر خواب های خاموش نیز می باشد. این روزها آقای کاظم سیاحی در تلویزیون و نمایش خانگی بسیار فعال هستند. فیلم سینمایی جهان با من برقص آخرین کار سینمایی آقای سیاحی در سال هزار و چهارصد و دو است. کاظم در نقش کمدی و طنز نیزبازیگر  موفقی است. با سایت بت کلونی بیوگرافی این بازیگر ماهر را بخوانید.

بیوگرافی کاظم سیاحی؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران
بیوگرافی کاظم سیاحی؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

بیوگرافی کاظم سیاحی

کاظم سیاحی متولد سیزدهم شهریور سال هزار و سیصد و پنجاه هفت در تهران است. آقای کاظم سیاحی فارغ التحصیل رشته بازیگری  در ایران است. کاظم صدا پیشه جیکر در کلاه قرمزی است که با صدا پیشگی در کلاه قرمزی بسیار مورد توجه مخاطبان تلویزیونی قرار گرفت. آقای سیاحی از بازیگران خوب ایران است که در فضای مجازی بسیار بی حاشیه است.

بیوگرافی امیر نوری؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

زندگی شخصی کاظم سیاحی

کاظم وقتی نوزده سال داشت در تئاتر بیخانه مان به کارگردانی حمید رضا زارع کاربازیگری را به صورت حرفه ای شروع کرد وبا بازی در بیخانه مان جایزه بهترین بازیگر مرد را هم دریافت کرد. تاکنون از ازدواج آقای سیاحی در هیچ رسانه یا مجلات عکسی منتشر نشده است و به نظر می آید که کاظم مجرد است. به محض دریافت خبر ازدواج آقای سیاحی در همین مطلب مجله بت کلونی اطلاع رسانی می شود.

فیلم سریال کاظم سیاحی

از فیلم های سینمایی کاظم می توان به فیلم سینمایی آکواریم، خواب های خاموش، تروما، صور اسرافیل، اگه بمیری، از خواب تا مهتاب اشاره داشت. آقای سیاحی در سریال های تلویزیونی کوچه اقاقیا، داوران، بدون شرح، فوق لیسانس ها، کرگردن، شرایط خاص، اروند، جهان با من برقص بازی خوبی را ارائه داد.

صدا پیشگی کاظم سیاحی

کاظم در صدا پیشگی بسیار هنرمند خوبی است. صدا پیشگی جیکر یکی از بهترین کار های کاظم است. شهر موش ها نیز یک کارتون بسیار دیدنی بود که در تلویزیون ایرانی برای بچه های که در دوران دهه شصت بودند پخش می شد و یکی از پر مخاطب ترین برنامه تلویزیونی بود که کاظم در آن نقش صدا پیشگی داشت.

معروف ترین مدل دختر جوان ایرانی

کاظم سیاحی در اینستاگرام

کاظم این صداپیشه خوب کشورمان در اینستاگرام صفحه دارد. آقای سیاحی در اکانت اینستاگرام خودش فعالیت می کند. آقای سیاحی از عکس ها و قسمتی از فیلم های خود در اینستاگرام پست های را به اشتراک می گذارد. در مدت فعالیت کاظم در اینستاگرام توانست فالوورهای زیادی را به دست آورد. تمام پست های سیاحی در اینستاگرام لایک زیادی می خورند. بعضی از هوادارانش برایش کامنت نیز می گذارند.

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا