بیوگرافی

بیوگرافی صالحه رامین؛ مدلینگ مشهور ایرانی

حواشی و ناگفته های صالحه رامین

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

صالحه رامین فرزند محمدعلی مشاور احمدی نژاد (رئیس جمهور سابق ایران) بود. او کار خود را به عنوان فروشنده در داروخانه آغاز کرد. در حال حاضر یکی از بهترین طراحان لباس می باشد. در ادامه مطالب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با زندگی و ناگفته های این بانوی ایرانی بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی صالحه رامین

این بانوی ایرانی متولد سال 1368 در کشور آلمان، طراح لباس می باشد. او فرزند سوم خانواده بود و در آلمان متولد شد و در پنج سالگی به همراه خانواده به ایران برگشتند. دو برادر دارد. برادر اول او با نام یاسین همسر مهناز افشار بود و برادر دوم وی با نام امین در آلمان تحصیلکرده می باشد. پدر وی معاون مطبوعاتی دولت نهم و دهم دوران محمود احمدی نژاد بود. مادر او دکتر سوسن صفاوردی معاون سابق بین الملل مرکز امور زنان ریاست جمهوری و مدیرمسئول زنان دیپلماسی و استاد دانشگاه بود. از بیست سالگی تصمیم می گیرد که کار کند و کسب درآمد داشته باشد. ابتدا کار خود را در داروخانه شروع می کند و بعد وارد مغازه لوازم خانگی می شود.

صالحه رامین
بیوگرافی صالحه رامین؛ از مدلینگ تا ازدواج

بیوگرافی شرمینه شهریور؛ مدلینگ و بازیگر آلمانی

طراحی لباس

صالحه در بیست و پنج سالگی موفق شد تا شغل خود که همان طراحی لباس است را انتخاب نماید و برند سالیا را تاسیس نماید و کار خود را شروع نماید. او طراح لباس است و در کنار طراحی خودش مدل کارهای طراحی خودش می باشد. در سال 1400 تصاویری از صالحه در فضای مجازی منتشر شد که مخالف با مغایر دیدگاه پدرش بود. این تصاویر درباره طراحی و مدلینگ از ایشان است که باعث جنجالی شدن آن شد.

اعتراض رضا کیانیان

با انتشار تصاویر مدلینگ صالحه در فضای مجازی، رضا کیانیان پدر ایشان را به ریا و تظاهر متهم کرد. در متنی نوشت که ما بازیگران و سینماگران زخم خورده همین پدر ایشان هستیم. صالحه نیز در پاسخ او گفت، من سال ها با همین خانواده و اطرافیان بزرگ شدم و با خودم جنگیدم که خودم باشم نه آنچه که بر من حکم شود. او می نویسد که من خوب می دانم که فرزند محمدعلی رامین باید چگونه پوششی داشته باشد. اما من این حق را دارم که آنطور که دوست دارم در این جهان زندگی کنم. همینطور نوشت که من مانند دیگر انسان ها که به این جهان آمدیم این را انتخاب نکردیم که در چه خانواده ای به دنیا بیاییم و یا اینکه پدرمان کی باشد. بنابراین من گناهی ندارم.

بیوگرافی نسیم ایرانی؛ بیوتی بلاگر مشهور ایرانی

ازدواج

صالحه در سال های گذشته ازدواج کرده است، اما ازدواج خود را رسانه ای نکرده است. در حال حاضر به زندگی و کار خود مشغول است.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا