بیوگرافی

بیوگرافی شیث نگهدار؛ نویسنده ایرانی

علت محبوبیت شیث نگهدار

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

شیث نگهدار با نا اصلی محمدسجاد نگهدار است که در زمینه نویسندگی کتاب های رمان، داستان های کوتاه و فیلمنامه نویسی فعالیت می کرد. ایشان علاوه برای نویسندگی در زمینه فیلمنامه نویسی، داستان نویسی، دستیاری کارگردان فعالیت می نماید. البته او در این سال های اخیر در زمینه آثار طنز نمایشی نیز فعالیت می کند. در ادامه مطالب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با حواشی و ناگفته های زندگی شیث نگهداری بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی شیث نگهدار

این هنرمند ما از سال 1389 تاکنون به نویسندگی مشغول بوده است و در حال تدریس نویسندگی می باشد. او فارغ التحصیل در رشته ادبیات داستانی در مقطع کارشناسی ارشد می باشد.

شیث نگهدار
بیوگرافی شیث نگهدار؛ نویسنده و فیلمنامه نویس

شروع کار

شیث نگهدار از چهارده سالگی به دلیل علاقه بسیار زیاد به نویسندگی سعی کرد کار خود را در این حرفه شروع نماید. در دوران مدرسه در زنگ ریاضی یا علوم هم همیشه سعی می کرد که به صورت پنهانی داستان نویسی کند. او در مصاحبه ای بیان کرد که جشن تولدتش دوستان و آشنایانش به او به جز کتاب رمان و کتاب های نمایشنامه نویسی و یا فیلمنامه نویسی چیز دیگری کادو نمی دادند. البته ایشان در دوران راهنمایی و دبیرستان بابت نوشتن داستان کوتاه چندین جایزه استانی دریافت کرده است.

بیوگرافی نواب ابراهیمی؛ بلاگر آشپزی ایرانی

شروع نویسندگی به صورت رسمی

ایشان از سال 1391 به صورت رسمی نویسندگی را آغاز کرد. وی اولین کتاب خود را با نام ای کاش یادم نمی آمد را نوشت. این کتاب در قالب رمان و فیلمنامه نویسی بود که در همان سال منتشر شد. بعد از چاپ اول که بیشتر از پنج ماه به طول نرسید دوباره به چاپ دوم رسید. این کتاب در آن سال عنوان پرفروش ترین رمان ایرانی در نمایشگاه های بین المللی شناخته شد. شیث در زمینه تدریس نویسندگی نیز در تهران و کاشان بسیار فعال است. او در این زمینه نویسندگان جوانی را به دنیای نویسندگی معرفی کرده است. این نویسندگان جوان توانستند کتاب های رمان و پرفروشی را روانه بازار کنند.

آثار شیث

شیث تا امروز شش کتاب رمان و فیلمنامه نوشته است که می توان به پسری در پرسپولیس، شیث، ای کاش یادم نمی آمد، ژان و چارلز و سیزده و سیزده دقیقه اشاره کرد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا